Barum: nejoblíbenější pneumatiky na serveru Heureka.cz

  • Nejžádanější zimní pneumatikou a nositelem titulu Produkt Roku 2016 byla vloni Barum Polaris 3.
  • Letní Barum Brillantis 2 a Bravuris 3 obsadily ve své kategorii druhé a třetí místo.
  • Zákazníci v jejich případě oceňují výborné jízdní vlastnosti za přijatelnou cenu a také jejich český původ.
New content item

Největší nákupní portál a srovnávač cen na českém trhu Heureka.cz každoročně v rámci soutěže ProduktRoku poměřuje nabízené produkty podle toho, jak často je zákazníci vyhledávají, jak často je nakupují i jak je hodnotí. Mezi pneumatikami jasně kraloval Barum. V kategorii zimních plášťů zvítězil, v letních obsadila domácí značka druhé a třetí místo.

 

Server Heureka.cz neslouží jen k vyhledání nejvýhodnější nabídky, pro mnoho kupujících je zároveň platformou pro výměnu názorů a místem, kde mohou získat nezávislé hodnocení výrobků od běžných uživatelů. U dvojice letních plášťů Brillantis 2 a Bravuris 3 kupující kromě ceny oceňují také jejich nízkou hlučnost. „Myslím, že mohu nákup těchto pneumatik doporučit každému. Jsou vhodné pro běžný provoz i na našich mnohdy nepříliš kvalitních silnicích,“ hodnotí Michal Rejman na serveru Heureka.cz Barum Brillantis 2. Pozitivní hodnocení směřují také na adresu zimních plášťů. „Skvělý poměr cena/výkon. Velice dobrý záběr na sněhu i ledu, výborně drží stopu i ve zmrzlé břečce, dobrý brzdný účinek. Jsem z horské oblasti. Určitě doporučuji,” hodnotí jeden z kupujících pneumatiky Barum Polaris 3.  Mezi kladnými stránkami se často objevuje i český původ otrokovického výrobce pneumatik. Výtečná hodnocení se společně s příjemnou cenou a popularitou značky postaraly o úspěch českých pneumatik.

 

„Podobné výsledky nás těší. Nejen, že potvrzují silnou pozici značky na našem trhu, ale hlavně potvrzují, že jsme v případě značky Barum zvolili správnou cestu. Pneumatiky české značky s téměř sedmdesátiletou tradicí se dlouhodobě profilují jako odolné pláště s dlouhou životností. Zákazníci sami cítí, že se jedná o chytrou volbu: o kvalitní výrobky za velice dobrou cenu,“ komentuje výsledky soutěže Juraj Ižvolt, ředitel Divize marketing Continental Barum s.r.o. Kvalitu plášťů Barum v minulosti prokázaly i nezávislé odborné testy, v roce 2015 například pneumatiky Barum Bravuris 4x4 skončily druhé v testu Autoklubu ČR. Německý autoklub ACE pak v roce 2016 ve svém testu udělil modelu Bravuris 2 druhé nejvyšší hodnocení doporučujeme.


„Letní a zimní pneumatiky jsou na internetu nejprodávanějším sortimentem v celém segmentu auto-moto, tvoří téměř dvě pětiny všech prodejů. Pneumatiky Barum se mezi vítězi a finalisty kategorie objevují už tradičně, od počátku jejího pořádání. Češi jsou ve výběru nejlepších pneumatik poměrně konzervativní,“ říká Alexandra Čermáková, obsahová ředitelka nákupního portálu Heureka.cz a dodává: „Vždy v průběhu března, dubna a začátkem října zaznamenáváme na Heurece až pětinásobný nárůst zájmu o letní respektive zimní pneumatiky.“

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289

Barum - značka skupiny Continental.
Chytrá volba.