Rady odborníka

Průvodce pneumatikami pro efektivnější jízdu

Společnost Barum představuje definitivního průvodce automobilovými pneumatikami. Pneumatiky jsou spojovacím článkem mezi vaším vozem a vozovkou, a proto byste měli vědět něco málo o technologii, která za nimi stojí. To je důvod, proč se naši odborníci rozhodli s vámi podělit o své know-how právě v tomto průvodci pneumatikami. Poskytnou vám užitečné kutilské tipy a triky a objasní vám některé důležité aspekty týkající se bezpečnosti. Váš zážitek z jízdy tak bude efektivnější a pohodlnější. Nevíte nic o pneumatikách? Poradíme vám!


Znalost pneumatik

Prst ukazuje na velikost pneumatiky na pneumatice.

Péče o pneumatiky? Ptáte se, jak poznat ojeté pneumatiky a jak vybrat nové? S námi získáte nejen základy údržby a řešení problémů, ale mnohem víc.

Staňte se odborníkem na pneumatiky!

Péče o pneumatiky

Dvě pneumatiky budou vyměněny.

Jak šetřit peníze? Jednoduše! Naučte se základy domácí údržby pneumatik díky průvodci pneumatikami Barum! Zjistěte, na co si dát při výměně pozor!

Zjistěte, jak na to sami a doma!

Tipy pro bezpečnost a řízení

Jízdní a bezpečnostní tipy pro jízdu na sněhu.

Zajímá vás, jak řídit bezpečně  a jak poznat ojeté pneumatiky? Průvodce pneumatikami Barum obsahuje spoustu informací a tipů pro bezpečnější jízdu.

Přečtěte si naše odborné tipy!

EU štítky

The EU tyre label on a tyre.

Nový systém značení pneumatik v EU – účinný od 1. května 2021 – poskytuje komplexnější informace o vybraných pneumatikách a zahrnuje také pneumatiky pro těžká vozidla. 

Learn how to read the label
Barum - značka skupiny Continental.
Chytrá volba.